דלתות אקורדיון

 דלתות אקורדיון – דלתות גרמושקה – דלתות הרמוניקה

כאשר מדובר על בחירת דלת האקורדיון אשר הינה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם אז מדובר על דלת פנים איכותית ומסוגננת ביותר אשר קרויה דלת אקורדיון כיוון שהינה נפתחת כמו כלי הנגינה- הלוא הוא האקורדיון. כמו כן, היא הינה בעלת טווח מחירים אשר הינו משתנה מדלת אחת לשנייה ולכן יש צורך לבצע סקר שוק מקיף לפני ביצוע הבחירה הסופית שלכם.

כמו כן, מדובר על דלת מרשימה ומרהיבה ביופייה ובסטייל שלה וגם דלת פנים אשר הינה מעוצבת להפליא והינה איכותית ביותר ובעלת תפקודים מגוונים ביותר. את דלת האקורדיון קל מאוד להתקין בבית הלקוחה או בכל מקום אחר אשר רצוי מבחינתו או מבחינתה. כאשר מדובר על דלת אקורדיון טובה ביותר אז חשוב לדעת כי הדלת משתלבת באופן מושלם
יחד עם אלמנטים אחרים בתוך הבית או המשרד שלכם ויכולה להוות עיצוב משלים מעולה עבור קירות שונים, ארונות מעץ, ספריות אשר עשויות מעץ או ציפוי עץ או עבור כל סוג של ריהוט מעץ.

כלומר, דלת האקורדיון משתלבת באופן המושלם יחד עם ציפוי של עץ או עץ טבעי. כאמור כאשר מדובר על יצירת מראה מרהיב במיוחד אז השימוש בדלת האקורדיון הינו שימוש מעולה ויעיל ולכן דלתות אלו מותאמות להפליא עבור חדרי מלון ועבור אולמות אירועים וגם עבור הפרדה בין חדרים ואולמות שונים בתוך האולם המרכזי או המבנה עצמו. יתר על כך, דלת האקורדיון מציעה ללקוחותיה גם בידוד אקוסטי וגם בידוד תרמי מושלם ולכן הינו האידיאלית עבור אולמות שבהם מתקיימים אירועים רעשניים במיוחד.

דלתות אקורדיון רבות מורכבות ממספר מגוון ביותר של צירים שונים ושל משטחים ארוכים מגוונים. היתרון המובהק של דלת האקורדיון הינו שהיא תופסת מעט יחסית מקום בחדר או בחלל שבו היא מותקנת וגם שהיא מעניקה לחלל שבו היא מותקנת מראה יותר מודרני, יותר מתוחכם ויותר אלגנטי. כאשר מדובר על טווח המחירים של דלתות האקורדיון אז חשוב ביותר לדעת כי מדובר בטווח מחירים אשר הינו משתנה מסגנון של דלת אחת לשנייה והדבר תלוי במידה רבה בחומר שממנו הדלת עשויה- אם מדובר על פלסטיק אז ברור שהוא או מתכת הינם הרבה יותר זולים בהשוואה לעץ המלא. כמו כן המחיר הסופי של דלת האקורדיון תלוי במידה רבה גם בסוג העיצוב והסגנון של הדלת וככל שמדובר בעיצוב יותר מרשים ואלגנטי אז גם המחיר הסופי עולה בהתאם.

לפרטים נוספים חייגו 052-6559412 אלכס

2 Comments

  1. שלום,
    אני מעוניינת בדלת אקורדיון לחדר שרותים. רוחב 110 סמ' גובה 216 סמ'.
    תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *