התקנה פרקט במטבח

האם פרקט למינציה בעל אריחים הינו מתאים עבור ההתקנה במטבח?

כל עוד אתם עוקבים אחר הוראות ההתקנה אז פרקטי הלמינציה גם מתאימים עבור ההתקנה במטבח.
אתם צריכים גם להשתמש במידע ההדרכה אשר מופיע באתרי אינטרנט שונים אשר מתקדמים בתחום הפרקטים ואצלנו תוכלו למצוא מידע רב בנושא זה.

*הנחת והתקנה של הפרקט מתאימה גם עבור קונסרבטוריונים שונים וזאת כל עוד פועלים על פי הוראות ההתקנה המתאימות.

*מדוע השטיחים אינם מתאימים כריצוף משנה בשביל פרקט הלמינציה? התשובה לכך הינה שאריגי שטיחים לא יכולים לתפקד כתת ריצוף עבור ההתקנה של פרקטי למינציה וצריכים להיות מוסרים לפני ביצוע ההתקנה של פרקט הלמינציה. השטיח אשר ממוקם מתחת לפרקט הלמינציה גורם לתנועת קפיצה כאשר מתהלכים על פני משטח הלמינציה  ודבר זה גורם ללחץ עצום באזור הקצה. דבר זה בעצם הורס את החיבור של הלשונות והחריצים וגורם בעצם ליצירה של חיבור פתוח. כמו כן, אריגי השטיחים צריכים להיות מוסרים לפני ההתקנה של הפרקט מסיבות של היגיינה (היווצרות של עובש או טחב והתפתחות של ריחות לא נעימים). תת הרצפה שלכם צריכה להיות ישרה לחלוטין, יבשה, נקייה ומוצקה.

*האם פרקטי למינציה יכולים להיות מותקנים על גבי אריגי שטיחים אם מותקנת על גבי השטיחים מערכת בידוד קול? התשובה היא שלא. תת הרצפה צריכה להיות תמיד יבשה, ישרה, נקייה ואיתנה ביותר. לפני ביצוע ההתקנה של פרקט יש לוודא כי תת הרצפה שלכם לא מקפצת או מזנקת ולא יכולה להידחף פנימה כאשר עומס יתר מופעל עליה. אריג שטיחים איננו בדרך כלל בגדר תת רצפה נאותה לשם ביצוע ההתקנה של פרקטי למינציה ולפיכך שטיח זה צריך להיות מוסר לפני ביצוע ההתקנה של הפרקט החדש שלכם.

*אפשרי הדבר להתקין פרקט למינציה בחלק האחד של החדר שלכם, ואז למקם את הרהיטים שלכם ורק אחרי זה להתקין את החלק השני של הפרקט. חשוב לדעת כי ניתן לדרוך וללכת על פרקט הלמינציה שלכם באופן מיידי לאחר סיום ההתקנה.

*מה צריך להיות מצוין כאשר בוחרים במוצרי ניקוי לניקוי הפרקט שלכם? אתם צריכים לעקוב אחר ההוראות של הניקיון והתחזוקה של הפרקט שלכם ותוכלו למצוא מידע בנושא זה באתר של כל חברת פרקטים מקצועית ומנוסה גם בתחום של שיווק פרקטים, גם בתחום ההתקנה שלהם וגם בתחום התחזוקה הנאותה והמתאימה ביותר של הפרקט שלכם.

*האם פרקטי הלמינציה מתאימים עבור החימום של תת רצפה שלכם? פרקטי למינציה מותאמים בשביל החימום של מים חמים מתחת לריצוף. כאשר מבצעים את ההתקנה של חימום מים חמים מתחת לריצוף שלכם אז יש לעשות זאת רק תוך כדי מעקב מלא אחר ההוראות הנדרשות. למרות זאת, יש לדעת כי פרקטי למינציה אינם מותאמים עבור החימום החשמלי מתחת לריצוף.

*מה מסמלת המוליכות התרמית? המוליכות התרמית מספקת את הכמות של חום בג'ואל מועברת פר שנייה לאורך של מטר אחד בהבדלי טמפרטורה של מעלה אחת. המוליכות התרמית נדרשת בכדי לוודא את הבידוד התרמי של אלמנטים שונים של הבניין. הודות למוליכות התרמית הטובה של פרקטי הלמינציה זה ידוע כי הם מותאמים באופן אידיאלי לשם ההתקנה על גבי מערכות חימום תת קרקעיות של מים חמים.

One Comment

  1. הפרקט אשר רכשתי לאחרונה מכם הינו פשוט באיכות מעולה וגם נראה כי עשוי מחומרים אשר הינם עמידים במיוחד גם מפני נזקים שונים כמו שריטות או חיכוכים והזזות של רהיטים על גבי הרצפה וגם נראה כי מדובר בפרקט אשר לא נוטה כמעט בכלל להתלכלך ולצבור אבק ונראה כי מדובר בפרקט שאני, אשתי וכל הילדים יוכלו ליהנות ממנו לאורך שנים רבות מהיום.
    ממש תודה לחברה שלכם ועל כך שייעצתם לנו לבחור בפרקט הזה, זוהי אכן הייתה בחירה ממש טובה ועד עכשיו, בלי עין רעה, אנחנו ממש מרוצים מההשקעה שלנו בפרקט הזה. ממש שווה כל שקל ושקל אשר השקענו ברכישתו. מאוד מומלץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *