פרקטים באזור ראשון לציון ותל אביב

מקסימוס פלוס – מספקת פרקטים זולים ואיכותיים מאוד לאזורים נרחבים ברחבי הארץ – בעצם החל מאזור קריית שמונה ועד אזור ערד.

פרקטים באזור השרון
פרקטים באזור השרון

יתר על כך, החברה שלנו מספקת גם פרקטים דמוי עץ(פרקט למינציה) וגם פרקטי עץ אלון או פרקטים אשר עשויים מעץ טבעי אחר עבור אזורים נרחבים ביותר בארץ.

כמו כן, אתם מוזמנים להתעדכן בנוגע למחיר הפרקט עצמו כולל ההובלה עד מקום היעד הרצוי מבחינת הלקוח\ה דרך האתר שלנו או דרך שיחה עם נציג בכיר מטעם החברה וגם לברר בנוגע למחיר התקנת הפרקט וזאת במידה ואתם לא ממש רוצים או מרגישים שאתם יכולים להתקין את
הפרקט באופן עצמאי לאחר קריאת כלל ההוראות אשר מפורטות באתר שלנו. חשוב לזכור כי אתם גם יכולים לראות דוגמאות של פרקטים מקולקציות שונות ומדגמים שונים אשר החברה שלנו מספקת וזאת אתם יכולים לראות גם דרך האתר שלנו וגם לאחר קביעת פגישה עם סוכן מכירות אשר פועל באזור המרכז ובמיוחד באזור ראשון לציון ותל אביב ולבחור את הפרקט המועדף עליכם.

מלבד זאת, החברה שלנו גם מספקת פרקטים איכותיים ביותר לסלון, לחדר המטבח, לחדר האמבטיה, לחדר השינה וגם פרקטים בעיצובים מיוחדים עבור חדר הילדים וכמובן גם עבור חדרים אחרים של הבית או של המשרד או חללים אחרים של בית העסק הקטן או הגדול שלכם. כאשר מדובר על פרקט דמוי עץ, הלוא הוא פרקט הלמינציה אז מדובר בפרקטים אשר מבחינת המראה החיצוני נראים ממש כמו עץ וגם הינם בעלי הברק של העץ אבל אינם בעלי תכונות של בידוד אקוסטי ושל בידוד תרמי כשל העץ הטבעי. מדובר על פרקטים אשר הינם עשויים גם מחומרים משובחים ביותר וחלקם אפילו הינם תוצרת אירופה- כגון, פרקט למינציה בלגי או פרקט למינציה גרמני אשר גם עומדים בכל התקנים הנדרשים.
כמו כן, אם אתם רוצים להתעדכן בנוגע למחירים אז אתם יותר ממוזמנים להיכנס למחירון אשר מופיע באתר תחת האופציה של פרקט למינציה מחירון.

כמו כן, אתם גם יכולים להתעדכן בנוגע למחירים השונים בשיחה עם הנציג המקצועי הבכיר אשר פועל מטעם החברה שלנו. חשוב לזכור כי החברה המקצועית ובעלת הניסיון העשיר שלנו בתחום הפרקטים וגם בתחום דלתות הפנים מספקת לא רק פרקטים עבור בתים ודירות אלא גם עבור בתי עסק יוקרתיים במיוחד כולל אספקת פרקטים עבור בתי קפה ומסעדות שונות בראשון לציון ותל אביב וגם מספקת פרקטים בדרגת איכות עילאית עבור משרדים קטנים כמו גם גדולים ויוקרתיים ביותר בראשון לציון ותל אביב וגם מספקת פרקטים עבור חדרי מדרגות ועבור מסדרונות שונים.

כמו כן, החברה שלנו מספקת שירותי ליטוש וחידוש פרקטים קיימים וזאת במיוחד עבור פרקטים אשר עשויים מעץ טבעי או פארקט למינציה שונים אשר דהו או נשחקו עם השנים- מדובר על חידוש הפרקט באמצעות ציפוי שכבה עליונה של לכה או של שמן. מלבד זאת, החברה הסופר מקצועית שלנו גם מתמקצעת בתחום של עיצוב פרקטים בצורות ויחד עם עיטורים שונים כגון, כוכבים, שמש, פרחים, מדליונים, צורות גיאומטריות וצורות מופשטות אשר יכולות להיות מפוזרות על גבי הפרקט וגם עיטור הפרקט של דמויות שונות מסדרות, סרטים ובמיוחד עיטורים של נסיכים, נסיכות, שלגיה, כיפה אדומה ודמויות אחרות מאגדות לילדים וזאת במיוחד אם מדובר בפרקט לחדר הילדים.

יתר על כך, החברה שלנו גם מספקת פרקטים זולים ביותר אשר הינם חזקים ביותר ועמידים ביותר מפני נזקים שונים עבור בתי ספר, מוסדות חינוך ותרבות מכל סוג ועבור אולמות ספורט ובכלל כל סוג של היכל ואולם גדול אחר באזור ראשון לציון ותל אביב אשר אליו מגיעים המוני אנשים על בסיס קבוע. חשוב גם לדעת כי עובי פרקט למינציה סטנדרטי עומד על 8 מ"מ ומלבד זאת אנו כמובן עורכים התאמה בין מידות הפרקט לבין שטח ההתקנה שעליו מדובר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *