פרקטים בחיפה

פרקטים איכותיים וזולים בחיפה

החברה המקצועית ביותר שלנו מספקת שלל רחב ביותר של פרקטים באיכות גבוהה ביותר לחיפה והסביבה הקרובה. אנו מספקים בעצם פרקטפרקטים איכותיים וזולים בחיפה לרצפה אשר מהווה חיפוי רצפה מעולה גם עבור בית פרטי, גם עבור מוסד ממשלתי או עירוני וגם עבור מוסדות חינוכיים שונים כולל חיפויי רצפה מעולים עבור חדרי מדרגות ועבור מסדרונות שונים. החברה שלנו "מחסני פרקט" הינה בעלת מספר סניפים מרכזיים וסוכן מכירות אשר פועל במיוחד באזור חיפה והסביבה.

סוכן מכירות זה מספק מידע רב בנוגע לסוגי הפרקטים אשר משווקים על ידי החברה שלנו וגם מציג דוגמאות פרקטים שונות. חשוב גם לדעת כי כלל הפרקטים שלנו הינם בעלי המלצות של לקוחות קודמים רבים מכל רחבי הארץ. יתר על כך, החברה שלנו גם מספקת ליטוש פרקט עבור פרקטים חדשים ועבור פרקטים קיימים ומידע נוסף בנוגע לכך תוכלו לקבל מפי נציג בכיר מטעם החברה שלנו. יתר על כך, אתם גם מוזמנים להיכנס לפורום פרקט ולראות מידע רב בנוגע לפרקטים שלנו וגם תגובות של לקוחות וגולשים בנוגע לפרקטים השונים וחברות הפרקטים המגוונות.

החברה שלנו מספקת פרקטים איכותיים ביותר וגם פרקטים זולים באזור חיפה כולל פרקט עץ אלון או עץ האורן או עץ האגוז וגם פרקטים אשר הינם בעצם פרקט למינציה, כלומר, פרקט דמוי עץ כגון, פרקט למינציה גרמני ופרקט למינציה בלגי אשר עשויים מחומרים משובחים ביותר ומיוצרים בעצם באירופה ועומדים בכלל התקנים הנדרשים. יתר על כך, החברה שלנו "מחסני פרקט" גם מספקת פנל לבן לפרקט ופנלים נוספים בגוונים שונים.

כמו כן, כאשר מדובר על מחיר סופי של הפרקט אז מדובר על המחיר כולל הליך ההובלה עד מקום היעד הרצוי מבחינת הלקוח\ה אך לא כולל מחיר ההתקנה של הפרקט אשר בנוגע למחיר התקנת הפרקט אתם מוזמנים לפנות לנציג הבכיר מטעם החברה שלנו ולקבל פרטים נוספים בנוגע לכך. חשוב לדעת כי החברה שלנו מספקת גם פרקטים אשר מגיעים בגוונים כהים יותר וגם בגוונים בהירים יותר כמו פרקט לבן משופשף, פרקט בגוון שמנת, קרם, בז', חום בהיר ואף שילוב של מספר גוונים שונים אשר יוצר מראה מרהיב ביופיו עבור הפרקט. אתם גם מוזמנים להיכנס לקטגוריה של "פרקט למינציה מחירון" ולראות מחירי פרקטים מגוונים אשר הינם פרקטי למינציה.

One Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *