פרקטים – למינציה פרקט – דמוי פרקט – התקנת פרקט

היתרונות של פרקט למינציה (ריבוד) על פני שטיחים וריצופים מגוונים אחרים.

פרקטי הלמינציה עדיין מאוימים על ידי דעות קדומות רבות שהתחילו עוד מהדור הראשון של הריבודים והלמינציה, כלומר, החל משנות השמונים שלפרקטים,למינציה פרקט,דמוי פרקט,התקנת פרקט המאה העשרים. בזמן ההוא הטכנולוגיה והשיטות שבהן השתמשו ליצירת מרבדי הלמינציה לא היו מפותחות יותר מדי ורבים מהם , בעיקר מרבדי למינציה זולים במיוחד התגלו כבעלי חולשות מרכזיות. אבל הרבה מאוד קרה מאז והסטנדרטים של היצור עלו באופן מהותי.

פרקטי הלמינציה המשווקים על ידי החברה המקצועית ביותר שלנו ללא ספק לא צריכים לחשוש מההשוואה הישירה עם אריגי שטיחים ופרקטים אחרים.

חלק מהיתרונות של פרקטי הלמינציה הינם:

יכולת התנגדות ועמידות גבוהה ביותר: כנגד חבטות ונקודות עומס כגון הללו אשר נגרמים על ידי רהיטים כבדים במיוחד.

עמידות גבוהה בפני עומסי חום: אתם יכולים אפילו להפיל בטעות סיגריה לוהטת או אפר סיגריות לעבר הפרקט שלכם ועדיין לא יישארו כתמי שריפה או כוויה על גבי הריצוף שלכם כיוון שפרקטי הלמינציה הינם עמידים כנגד כל סוג של התלקחות.

מחזירי אור: עמידים כנגד קרינת השמש ולא מאבדים מהצבע והגוון הטבעי שלהם כאשר נחשפים לקרינת השמש ולא מדהים בקלות כתוצאה מקרינת השמש.

 פרקטי הלמינציה שלנו הינם בעלי ברק ומראה טבעי ביותר: הם עשויים ברובם- 90 אחוזים מעץ טבעי מלא שמגיע מיערות קיימים ומוכרים.

 בעלי דרגת חסינות גבוהה: הפרקטים המשווקים על ידי כל חברה מקצועית ומנוסה בתחום הפרקטים הינם בעלי עמידות גבוהה בפני זעזועים שונים, בעלי התנגדות לכל סוג של לחץ אשר מופעל עליהם, בעלי כושר התנגדות גבוה בפני שריטות ושחיקה וכל זאת הודות לשכבת משטח קשיחה.

 בעלי כושר התנגדות לסטטיות והינם בעצם אנטי סטטיים. כמו כן, בעלי כושר דחייה של כל סוג של אבק ולכלוך. אינם מלאים בשחרורים של חומרים שונים ומשונים והמשטח שלהם הינו תמיד אנטי סטטי ולפיכך גם לא צוברים אבק ולכלוך ברמה גבוהה בכלל.

 בעלי הגנה ואבטחה ברמה גבוהה ביותר: הפרקטים הם מרובי הגנה של פטנטים וזאת עבור כלל המוצרים של החברה שלנו.

פרקטים אשר אינם גורמים לשום סוג של אלרגיה: הפרקטים שלנו אינם מהווים מקום אשר עליו נצמד אבק, עור ושערות שונות.

 הפרקטים האיכותיים שלנו מעבירים חום: הפרקטים הינם מותאמים בצורה מעולה עבור מערכות חימום תת קרקעיות של מים חמים.

 דרגת עמידות גבוהה ביותר: הפרקטים שלנו הינם בעלי תוחלת חיים של 15 עד 20 שנה באזורים המקומיים השונים- אם מדובר על סביבה ביתית או סביבה משרדית.

מערכת עצירה משולבת של מים ונוזלים שונים: מצע ספוג HDF מספק בעצם הגנה מרבית כנגד כל סוג של נפיחות.

 תבנית התקנה מושלמת וטבעית: בזכות פאנל ארוך במיוחד של קצוות (לפחות 12 ס"מ) לא מתקיים שום "אפקט חסימה" מזויף.

התאמה מושלמת בזכות יצור בטכנולוגיה גבוהה מאוד: צירופים וחיבורים בלתי נראים בזכות השימוש בטכנולוגיית יצור של היי טק.

הפרקטים שלנו הינם מותאמים לרצפה ולחלל שלכם באופן האידיאלי ביותר ונראים מעולה מבחינה חיצונית. כמו כן, הטכנולוגיה הגבוהה שבה הם מיוצרים דואגת לכך שהפרקט שלכם מוגן מפני החדירה של אויבים "מסוכנים" כגון, לחות ולכלוך.

 אנו ערבים לכך שהפרקטים שלנו הינם נעימים ביותר לעין ונראים מעולה. אך אנו מודעים לכך שזה לא מספיק. אנו יודעים כי אתם בטח רוצים להעריך את הסגולות הפנימיות של הפרקט שלכם. הפרקטים שלנו הינם חזקים ואיכותיים ביותר ובעלי ציוד משוכלל ומערכות משוכללות של ציפוי נגד חיידקים ובקטריות שונות, ציוד משולב שהינו אנטי סטטי ומערכת לספיגת רעשים וקולות שונים. אלו הם רק מהכישורים הטמונים והנקודות החוזק של הפרקטים המשווקים על ידי החברה שלנו וחברות מקצועיות ומנוסות אחרות אשר מתמקצעות בתחום הפרקטים.

פרקטי הלמינציה אשר משווקים על ידי החברה שלנו הינם בעלי יתרונות רבים וזאת בהשוואה לפרקטים אחרים. אנו מבטיחים לכם כי אתם תאהבו את הפרקטים שלנו. לדוגמה, פרקטים אשר הינם בעלי מערכת הגנה לעצירת מים וכנגד לחות, מערכת קליק תואם וסגולות אחרים כגון פרקטים אשר הינם בעלי מערכת משולבת כנגד סטטיות, מערכת לספיגת קולות אשר משתקפים או מועברים וחיבורי V מיוחדים. הפרקטים אשר משווקים על ידי החברה שלנו הינם ייחודיים ביותר והם גם מאוד מבוקשים בעולם כולו ולא סתם.

אתם יכולים כרגע להסתכל בפירוט על הסגולות הרבות שיש לפרקטים האיכותיים שלנו:

 כל הפרקטים מגיעים לבית או משרד הלקוח/ה עם התחייבות ואחריות מלאה. הפרקטים שלנו עוברים תחת סדרה של בדיקות מחמירות ביותר וזאת בכדי לעמוד בסטנדרטים הבינלאומיים לאיכות המוצר. לפיכך, החברה שלנו מספקת לכלל לקוחותיה התחייבות מורחבת ומלאה לכל מוצר שהיא משווקת. אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים כי כל מוצר שתבחרו מהמבחר הרחב אז הוא יהיה קל ונוח ביותר לתחזוקה וגם יעניק לכם הנאה מרובה לאורך שנים רבות.

מגננה כנגד כתמים וחריתות שונות: לא משנה מה אתם שופכים בשגגה, אם זה יין אדום או לבן, שמן או ריבה- זה עדיין יוכל להיות מוסר בקלות רבה. הפרקטים הייחודיים והאיכותיים אשר משווקים על ידי החברה שלנו הינם גם עמידים ביותר כנגד כל סוג של שחיקה. הפרקטים האיכותיים שלנו הינם חסינים ביותר ומוכחים כאחד מסוגי הפרקטים והריצופים החזקים והעמידים ביותר הזמינים כיום ואפילו גרירה של רהיטים כבדים לא תותיר חותמת. למרות זאת, אנו ממליצים לכם להתקין רפידות רכות ברהיטים שלכם וגם לוודא כי כיסאות מסתובבים הינם בעלי גלגלים רכים.

 מערכת הקליק הכפול: הפרקטים הייחודיים אשר משווקים על ידנו מגיעים עם מערכת קליק כפול שמעוצבת באופן מיוחד כך שתתאים לפרקט הלמינציה שלכם ותהפוך אותו לקל, נוח ונטול טרחה כמה שיותר. הפרופילים של הקליק והחריצים מאפשרים לפאנלים אישיים להיות מחוברים יחדיו במהירות רבה וזאת בעזרת השימוש בכלים מינימאליים או וללא סיבוכים מיותרים.

 פרקטים אשר הינם בעלי מערכת גאונית של "קליק אחד" עדיין מאפשרים לפרקטים המשווקים על ידנו להיות מותקנים בקלות רבה ובמהירות רבה וזאת גם במקומות קשים להשגה כגון, פינות, דלתות ומתחת לרדיאטורים. החיבור הלשוני ושהינו גם חריצי לאורכו של הפאנל ממוקם בעמדה עליונה ומותקן באופן קבוע יחד עם הפאנל המחבר. הפאנלים הם לאחר מכן מאובטחים באופן מלוכד כאשר החרוזים המיוחדים בעלי הפטנט של "קליק אחד" נסגרים עם בריח לתוך העמדה המתאימה בעזרת קליק שנשמע. הפטנט הזה הינו קל ביותר וגם בטיחותי ביותר. אתם יכולים גם לצפות באתר שלנו ובאתרים של חברות אחרות אשר מתמקצעות בתחום הפרקטים בתמונות ובקטעי וידיאו של ביצוע ההתקנה.

 פרקטים אשר הינם בעלי פיצוי בצורה של חידושים מרובים: אתם יכולים ליהנות מרמת בטיחות מרבית כאשר אתם משתמשים בהגנה של חידושים מרובים עבור כל המוצרים שהחברה שלנו מספקת. כמו כן, בנוסף לכל הפטנטים אשר ייחודיים במידה רבה לפרקטים המשווקים על ידי החברה שלנו, תעודת האחריות של הפיצויים מרובי החידושים מספקת זכויות הגנה מרובות עבור ההמצאה הבינלאומית שלנו וגם קיימת בחירה של פטנטים אשר הומצאו ברחבי העולם כולו. דבר זה תורם לשימוש בטיחותי ביותר וללא הגבלה במוצר בעל מערכת קליק נטולת דבק עבור המסחר והעסק.

 פרקטים אשר הינם בעלי ציפוי אנטי בקטריאלי: ידוע לנו כי חשוב לכם לשמור את הרצפה שלכם נקייה והיגיינית כמה שיותר והמשמעות של הדבר הינה בעצם להפחית את הסיכון של התרבות של חיידקים. למרות שחיידקים אינם ניתנים בעצם לצפייה ולזיהוי בעין האנושית, אנו יודעים כי התרבות בלתי רצויה שלהם רק תגרום לכם נזקים ובעיות מיותרות. התרבות של חיידקים על גבי הפרקט שלכם יכולה לגרום למחלות שונות ומשונות וגם לאלרגיות שעלולות רק להתעצם ולהתחזק. לפיכך, החברה שלנו מספקת שכבת ציפוי אשר מגינה מפני חיידקים שונים ולא מאפשרת לחיידקים משום סוג לגדול על גבי הפרקט שלכם. חיידקים ומזהמים שונים יכולים להיות נוכחים על גבי הפרקט שלכם ממקורות שונים כגון, נעליים, שפכים שונים בעלי חיים ביתיים שונים. אבל כאשר הפרקט שלכם מצויד בשכבת הגנה אנטי בקטריאלית אז הוא בעצם עובד לאורך משטר ניקוי היגייני ביותר וזאת בכדי ליצור שקט נפשי וסביבה בריאה יותר

. יופי מרהיב: הפרקט שלכם מורכב מפאנלים על גבי פאנלים אשר מגיעים בצורה ובעיצוב מתמשך ויפיפה. הפרקט שלכם הינו בעל חיבורים אשר הינם בעצם בלתי נראים לאורך החלק הקצר יותר של הפאנל ותכונה זו יוצרת את המראה של קרשים אינסופיים ומובילה להגדלה חזותית של החדר שלכם.

ברק כמו של יהלום יקר: המבנה האיכותי ביותר של הפרקטים המשווקים על ידי החברה שלנו יחד עם אפקט ייחודי של ברק יהלומים מאופיינים בעצם על ידי משטח מוברש ושטיחי יחד עם הצירוף של נקבוביות עץ מסונכרנות ונוצצות ביותר, אשר משקפים את האור בצורה מגוונת כאשר אתם נעים מסביב לרצפה שלכם. אפקט הברק מדגיש את העומק של המבנה ומדגים את האופי של העץ הטבעי בצורה מושלמת.

 תכונת האנטי סטטיות: הפרקט הייחודי אשר משווק על ידי החברה שלנו הינו בעל תכונת האנטי סטטיות והוא משלב שכבה חדשנית ישירות מתחת לעיצוב הקיים, מה שמספק הגנה מרבית ומלאה כנגד זעזועים לא נעימים ולא רצויים. אנו ערבים לכך שתקבלו השפעה משלובת אנטי סטטית לאורך כל תקופת החיים של הפרקט שלכם וזה בעצם הרבה מעל הסטנדרט המקובל באופן הרגיל עבור פרקטים אנטי סטטיים אחרים המסווגים בדרגה 2 ASF2. כמו כן, הפרקטים הללו אף פעם אינם מושכים אליהם אבק וגם לא לכלוך בדרך המסורתית ולפיכך הם גם בעצם קלים מאוד לתחזוקה ולניקיון ופשוט מאוד לשמור עליהם נקיים לאורך זמן רב.

. הפרקטים שלנו הינם גם בעלי מערכת ספיגה וקליטה של קולות ורעשים שונים ומשונים (נקישות, דריכות ועוד): מערכת הספיגה של הקולות שמאפיינת את הפרקטים האיכותיים אשר משווקים על ידי החברה שלנו הינה בעצם שכבת ציפוי עדינה ודקה ביותר אשר עשויה מחומרים בטכנולוגיה הגבוהה ביותר. מערכת הספיגה הזו מפחיתה צלילים וקולות מכל סוג, הדהודים וכל סוג של רטט אשר משתקפים ומועברים לתוך חלל החדר שלכם באמצעות הפחתת קול מסורתית תוך השימוש בקצף מיוחד: הפחתה של למשל 29.6 סונים ל16.1 סונים. הסון הינו יחידה למדידת רעש על הסולם המבוסס על קולניות סובייקטיבית או נתפסת. מערכת הספיגה של צלילים של הפרקט שלכם מאפשרת הפחתת קול של 13.5 סונים.

כמות זו זהה להבדל בתפיסת הקול בין רעשי רחוב ושריקה. ממצאים אלו נבדקו בהתאם לסטנדרטים הנאותים והמקצועיים על ידי אוניברסיטה מוכרת באירופה (בגרמניה) וזהו הדיווח אשר התקבל והינו באישור מלא. כמו כן, אם ברצונכם להתקין פרקט באזור אשר נוכחים בו הרבה ומשתמשים בו רבות, כגון, חדרי ילידם או משרד אז פרקט בעל מערכת ספיגה של קולות וצלילים שונים אכן הינו הבחירה המושלמת עבורכם. פרקט שכזה יכול להתמודד עם לחצים סביבתיים מגוונים ביותר וגם מתחים מכל סוג והינו גם הפרקט האידיאלי לשימוש עם מערכת חימום תת קרקעית של מים חמים. לסיכום, הפרקטים אשר משווקים על ידי החברה המיומנת והמנוסה מאוד שלנו הינם איכותיים ביותר ובעלי סגולות רבות ומיוצרים בטכנולוגיה הגבוהה ביותר ולפיכך כוללים בתוכם מערכות מתקדמות ביותר אשר מאריכות את אורך החיים של הפרקט וגם תורמות רבות לשקט הנפשי שלכם. תתחדשו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *