סוגי הפרקטים אשר קיימים בהיצע

סוגי הפרקטים אשר קיימים בהיצע: *ישנם פרקטי למינציה אשר עשויים מחומרים סינתטיים ולפיכך זהו אינו פרקט אשר עשוי מהעץ הטבעי. אבל חשוב לדעת כי החומר הסינתטי הזה הינו גם עמיד ביותר ומחזיק מעמד לאורך זמן רב וגם מבחינת המראה- איננו שונה בכלל מהפרקט אשר עשוי מעץ טבעי.
 ישנם פרקטי למינציה אשר עשויים מחומרים סינתטיים ולפיכך זהו אינו פרקט אשר עשוי מהעץ הטבעי. אבל חשוב לדעת כי החומר הסינתטי הזה הינו גם עמיד ביותר ומחזיק מעמד לאורך זמן רב וגם מבחינת המראה- איננו שונה בכלל מהפרקט אשר עשוי מעץ טבעי.
*כמו כן ישנם פרקטים אשר עשויים משכבות רבות של עץ כאשר השכבה העליונה עשויה מעץ טבעי וסוג העץ נבחר על ידי הלקוח/ה. את הפרקטים השכבתיים ניתן לעצב ביתר קלות ובצורה הנאותה והרצויה מבחינת הלקוח/ה. ניתן לצבוע את העץ בגוון שונה, למרוח לק או שמן ועוד. ידוע כי פרקטים אלו הינם עמידים ביותר ואינם נשחקים בקלות וגם כן ניתנים לחידוש ביתר קלות.
*סוג אחר של פרקטים הינם פרקטים אשר עשויים מהעץ הגושני/העץ המלא. כלומר, אלו הם פרקטים אשר עשויים מעץ טבעי מלא. הם גם ניתנים לצביעה בצורה שרק תחפצו בכך. אלו הם בעצם הפרקטים היקרים ביותר הקיימים בשוק. הם בעלי עמידות ארוכה וטובה בצורה יוצאת מן הכלל. הם ניתנים לחידוש גם ביתר קלות ואפילו ניתן לחדשם יותר מפעם אחת או אפילו פעמיים. כאשר אתם עומדים להתקין פרקט מסוים אז אכן חשוב לוודא כי מדובר על פרקט אשר איננו נשחק ביתר קלות ואיננו נהרס באזורים אשר קיימים בהם אחוזי לחות גבוהים. בעצם מרבית הפרקטים אינם נהרסים בגלל ריבוי ניקיונות או שינויי טמפרטורה אלא בגלל הזזה רבה של פריטים כבדים כמו רהיטים שונים.
לפיכך, אם יש לכם פרקט אשר עשוי מעץ שהינו בעל רגישות רבה לתזוזה של רהיטים או אפילו פרקט למינציה אשר יותר קשיח ועמיד בפני מפגעים סביבתיים עדיין כדאי לכם לרכוש הרכבה של פלסטיק עבור הרהיטים השונים. בצורה זו ניתן למנוע בקלות רבה את השחיקה והיווצרות של שריטות שונות ובעצם כך הפרקט שלכם יעמוד לרשותכם ולא ייהרס בשום צורה ויוסיף להוויה והאווירה של הבית שנים רבות. כמו כן, קיים חומר ניקוי מיוחד אשר משתמשים בו אך ורק לשם ניקוי פרקטים וזאת באמצעות השימוש במטלית לחה.
בשנים האחרונות העניין של עיצוב הבית הפך להיות ויותר מגוון. כיום קיימות אינספור אפשרויות לריצוף הרצפה. כמו כן, קיימים שטיחים רבים אשר בהם ניתן לכסות קירות שונים, רצפות גם כן. ישנם גם אנשים אשר משתמשים בגרניט פורצלן ומשתמשים בחומרים השונים בדירות ובמקומות רבים. אכן המראה היוקרתי של מקומות רבים וגם של בתים רבים קשור במידה רבה לסוג הריצוף של הרצפה וגם החיפוי של הקיר. כיום ישנן רצפות רבות אשר מכוסות עם פרקטים יוקרתיים אשר עשויים מעץ טבעי או מחומר אשר מדמה עץ. ישנם פרקטים מגוונים אשר חלקם פרקטי למינציה וחלקם פרקטים אשר עשויים מעץ טבעי. ישנם גוונים וצבעים שונים של פרקטים.
ישנם פרקטים אשר עשויים מעץ האלון וישנם פרקטים אשר עשויים מעץ הדובדבן או אגוזי. הפרקט תמיד מוסיף אווירה מיוחדת לבית או למשרד שבו הוא מותקן. פרקטים מוסיפים חום, נועם ואפילו רומנטיקה לכל בית. הם מאוד פשוטים להרכבה וגם לפירוק. חשוב לדעת כי אם אתם עוברים דירה או משרד ולא רוצים להשאיר את הפרקט שלכם לדיירים הבאים של הבית או המשרד אז פשוט אפשרי לפרק את הפרקט ולהרכיבו מחדש בדירה או המשרד החדש. ניתן פשוט לקפל אותם בתוך ארגזים וקופסאות ולהעביר לבית או המשרד החדש. כמובן שלא אתם אלו שאמורים לבצע את מלאכת הפירוק וההרכבה מחדש.
לשם כך עדיף לכם להיעזר במומחים אשר מתמקצעים בנושא זה ומבצעים את מלאכת הפירוק וההרכבה מחדש בצורה הטובה ביותר. ישנן חברות וספקים של פרקטים אשר משווקים את הפרקטים כמלאכת עשה זאת בעצמך, כלומר, מלאכה עצמית. אך אנו ממליצים לכם לא לבצע את מלאכת הפירוק וההרכבה מחדש בכוחות עצמכם. חבל על המאמץ הפיזי ועל ההסתבכות שעלולה לקרות. יכול להיות שאתם בעלי חוש טכני יוצא מן הכלל אך עדיין אנו לא ממליצים לכם לבצע עצמאית מלאכה פיזית מורכבת זו. יכול להיות שסתם תסתבכו ותבזבזו על עבודה פיזית קשה שעות יקרות ערך מיותרות מזמנכם היקר.
יכול להיות שכבר הרכבתם בכוחות עצמכם ארונות ושולחנות או מיטות אשר קניתם באיקאה אך עדיין מלאכה זו של פירוק והרכבה מחדש של פרקטים הינה מלאכה אפילו עוד יותר מורכבת ולפיכך אנו בהחלט ממליצים לכם להיעזר באנשי צוות אשר מומחים בתחום הפרקטים ופועלים מטעם חברת פרקטים מקצועית ובעלת ניסיון עשיר בתחום הפרקטים. אם אתם רוצים לנסות בכוחות עצמכם לפרק ולהרכיב מחדש פרקט אז נסו זאת אך יכול להיות שסתם תצטערו על כך שבסופו של דבר לא פניתם למומחים מלכתחילה. המומחים של החברה שלנו תמיד מבצעים את מלאכת הפירוק וההרכבה של פרקטים בצורה מושלמת ויעילה ביותר. עדיף לא להסתבך עם זה בעצמכם.

2 Comments

  1. מחפש פרקט למינציה או עץ? עצור!
    כל הפתרונות כולל ליטוש פרקט והתקנת פרקט במקום אחד!
    המחירים האטרקטיביים ביותר!
    איכות ללא פשרות!
    תקשר עכשיו: 052-6559412

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *