?מחפש מתקין פרקטים

 מחיר הפרקט

 חשוב שתדעו כי בישראל פועלים ספקים שונים של פרקטים ולעתים מדובר על יצרן זהה של הפרקט אך המחיר יהיה שונה בין יצרן אחד לאחר. חשוב לבחון לעומק את המחיר ולבצע השוואת מחירים בין הספקים השונים ולבדוק האם המחיר הכולל של הפרקט כולל גם היבטים אחרים כגון, נושא הפאנל, ספים וספוגים.

מתקיני פרקטים
מתקיני פרקטים

חשוב גם לדעת כי המחיר של ביצוע ההרכבה בפועל, כלומר, מחיר העבודה של מיקום הפרקט בבית או המשרד או המפעל שלכם גם כן משתנה בין הספקים השונים הפועלים ברחבי הארץ. המחיר נקבע בהתאם למ"ר של החדר בו אתם מרכיבים את הפרקט. כאשר מדובר על חדר קטן יחסית של עד 10 מטר ריבועי אז המחיר הינו מינימאלי לשם ביצוע ההרכבה של הפרקט אך כאשר מדובר על חדר של 11 מ"ר ואף יותר אז המחיר עולה ומצטבר בהתאם לגודלו של החדר. כמובן שככל שמדובר על חדר גדול יותר כך המחיר של הרכבת הפרקט הינו רב יותר. חשוב שתדעו גם כן כי אם ישנו הצורך בביצוע סוג כלשהו של עבודה נוספת אז המחיר של הרכבת הפרקט יכול להיות גבוה יותר. עבודה נוספת כוללת: פירוק של פרקט ישן יותר, הורדה של שטיח רצפה או שטיח קיר, ניסור של דלת ועבודות מלאכה אחרות. 

פרקט למינציה גרמני
לפעמים חנויות המורכבות מנוכלים מנסות לפתות את הלקוחות עם הצעות מחיר נמוכות יתר על המידה
רצפת הפרקט למינציה הפכה למוצר מבוקש במיוחד


4 Comments

  1. פרקט למינציה ב89 ש"ח כולל התקנה,פנל,ספוג וספים.
    המלאי מוגבל
    פרקט למינציה הכי משתלם במחסני פרקט.
    איכות ושירות ללא תחרות

  2. איזה פרקט מדהים. גם מדהים מבחינת יופיו וגם פרקט אשר בעל סגנון יפיפייה וגם פרקט אשר מותאם מבחינת הגוונים וגם מבחינת הסגנון לשאר העיצוב של הסלון ושל הבית באופן כללי. אני ובעלי ממש מרוצים מהבחירה שלנו וכמובן שאתם ואנשי המקצוע של החברה שלכם עזרתם לנו מאוד לבחור את הפרקט הטוב ביותר ואני וגם בעלי ממש מרוצים. המון תודות וגם המון תודה למתקיני הפרקט אשר עשו את מלאכת ההתקנה של הפרקט באופן כה מקצועי ובצורה נקייה וללא השארת לכלוך אחרי סיום מלאכתם- ממש מקצוענים ועושים את מלאכתם ברמה הגבוהה ביותר. אני בהחלט אמליץ על החברה שלכם בפני החברים הקרובים וגם היותר רחוקים של המשפחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *