איזה סוג פרקט מתאים לכם והגודל ההכרחי והמתאים לכם ביותר

איזה סוג פרקט מתאים לכם והגודל ההכרחי והמתאים לכם ביותר
לפני שאתם רוכשים את סוג הפרקט המתאים והטוב ביותר עבור החדר שלכם בבית או במשרד שלכם אתם צריכים לבחון ועדיף גם להיפגש עם נציג מקצועי אשר יבחן לעומק איזה פרקט מתאים לכם ביותר, באיזה גודל.

בכל מקרה נציגי החברה המנוסים והמיומנים שלנו תמיד ממליצים ללקוחות לרכוש כמו גדולה קצת יותר של פרקט ממה שנחוץ לכם בפועל, לשם התקנה עתידית וגם מקסימום אתם יכולים לקבל החזר כספי מלא במידה ולא תשתמשו בכל החבילה של הפרקט אשר רכשתם. הפרקט תמיד מגיע בתוך חבילה כאשר בכל חבילה קיים מספר קטן יחסית של מטר ריבועי וכך אתם מקבלים מספר חבילות המתאים להתקנה בחדר או במשרד שלכם. כאשר מדובר על התקנה של פרקט אז לא משתמשים בשום סוג של דבק והפרקט עדיין הינו חזק ואיתן ביותר. כאשר מדובר על הדבקה אז בעצם מתכוונים להדבקה של הפאנלים וזאת באמצעות השימוש בדבק חם ובסיליקון חזק.

מלבד זאת, כאשר מדובר על התקנה של פרקטים אז בעצם ניתן להתקין פרקט בכל חלל שקיים בבית או במשרד שלכם אבל דעו לכם שלא מומלץ להתקין פרקט בשירותים ובאמבטיה ובכל אזור בבית או במשרד שלכם אשר נוטה להירטב ביתר קלות ובמהירות ועל בסיס קבוע. חשוב לדעת כי כן ניתן להתקין פרקט במטבח שלכם אך אז יש להיזהר ולא לשפוך מים על הפרקט בצורה מאסיבית אחרת הנזק עלול להיות בלתי הפיך.

בעצם מים ורטיבות או לחות רבה הינם האויבים הגדולים ביותר של הפרקט שלכם. יש להישמר מאויבים אלו כמו גם מפני גרירה יתרה של רהיטים על פני הפרקט שלכם ושל פריטים כבדים רבים אחרים. יתר על כן, כאשר מדובר על התקנה תקינה של הפרקט שלכם אז כדאי להתקין אותו עם כיוון הדלת ולאורך. למרות שגם התקנה לרוחב היא אפשרית. יתר על כך, כאשר מדובר על התקנה של פרקט אז עדיף לעשות זאת רק לאחר שאתם מסיימים את כלל השיפוצים האחרים בבית או במשרד שלכם כולל הטיוח של הקירות, צביעה של קירות ושל דלתות, גרירה של רהיטים חדשים ומלאכות שיפוצים אחרות. מלבד זאת, כאשר מדובר על בחירת סוג הפרקט שלכם והגוון המתאים לכם ביותר אז רצוי להתחיל בתהליך הבחירה כמה שיותר מוקדם לפני ביצוע ההתקנה בפועל. כך גם תוכלו לבחון יותר לעומק וללמוד יותר בנוגע לסוגי הפרקטים המתאימים לכם ביותר, גם להתייעץ עם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים וגם לוודא כי הגוון וסוג הפרקט שלכם יהיה במלאי ברגע ההתקנה עצמו.

פרקטים צריך לקנות רק ב מחסני פרקט אצל מקצוענים בתחום פרקט 052-6559412

מכירת פרקטים בנתניה התקנת הפרקט  חנות פרקטים בנס ציונה   פרקטים  פרקטים סוגים  פרקטים איכותיים   חנות פרקט בהוד השרון

להזמנות או לפרטים נוספים חייג: 052-6559412

2 Comments

  1. פרקט או דמוי פרקט?
    שלום רב, אני כבר זמן רב מנסה למצוא תשובה טובה לשאלה זאת. הייתי בכמה חנויות, והמליצו לי מאוד לשקול גם דמוי פרקט בתור משהו פונקציונאלי ויעיל, שישמר לאורך זמן, האם יש לכם השגות בנושא? תודה!

  2. גל בן 43 מאזור ראשון לציון גם רכש לאחרונה פרקט מעוצב להפליא מהחברה שלנו. מדובר בפרקט אשר עשוי מחומר למינציה מעולה וחזק במיוחד אשר מדמה עץ טבעי. גל רושם לנו- "איזה פרקט נפלא. ממש נראה נהדר וגם נראה לי שהוא יחזיק מעמד לאורך שנים רבות כי הבנתי שהוא עשוי מחומרים עמידים וחזקים במיוחד וגם מצופה בשכבת הגנה אשר מגינה על הפרקט מפני פגיעות שונות. כמו כן, הפרקט הינו בגוונים ממש יפיפיים ובדיוק בהתאם לטעם האישי שלי ושל אשתי ואני ממש מרוצה מהפרקט עד עכשיו. בהחלט שווה את ההשקעה שלי על הפרקט ונראה לי שזו הולכת להיות השקעה לטווח מאוד ארוך. בהחלט אני ממליץ על החברה שלכם מאוד וגם אתם תמיד זמינים אם יש לי שאלות ועומדים בזמנים. פשוט מקצוענות לשמה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *